Wolontariat

***

Informujemy, że pierwsza edycja szkolenia dla wolontariuszy kończy się spotkaniem w czwartek 09.08.18r. godz 18:00-20:00. Zainteresowanych zapraszamy, a w miarę zbierania grupy ogłosimy nowe treminy szkoleń :)

***

Dom Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi poszukuje wolontariuszy dla naszych maluchów. Szukamy ludzi chętnych pomóc nam w zabawie, nauce, ale także wspomóc nas kiedy dziecko jest chore i potrzebuje opieki całodobowej. Wolontariusz powinien być osobą ciepłą, cierpliwą i na pewno kochającą dzieci. Jeśli posiadasz wolny czas i chcesz pomóc nam w opiece nad dziećmi, to serdecznie zapraszamy. Należy pamietać, że opieka nad dzieckiem to trudna, wymagająca i odpowiedzialna praca, mamy jednak nadzieję, że uśmiech dziecka jest wart poświęconego czasu, energii i dobrego serca. Jeśli jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną, potrafiącą wymyślać jak spędzić wspólny czas, to zapraszamy.

Warunki, jakie należy spełnić, żeby zostać wolontariuszem: mieć ukończone 18 lat, posiadać aktualną książeczkę sanepidu. Dodatkowo wolontariusz zobowiązuję się do podpisania oświadczenia o niekaralności (wzór poniżej).

Poniżej przedstawiamy ankietę, którą należy wypełnić i przesłać na adres e-mail: wolontariat@domdlamalucha.info w odpowiedzi dostaną Państwo zaproszenie na spotkanie szkoleniowe. Zapraszamy do pomagania :)


  • Formularz zgłoszeniowy.doc
  • Oświadczenie o niekaralności.doc