Nasze potrzeby

Chcielibyśmy zapewnić naszym wychowankom jak najlepsze warunki rozwoju, jak najbardziej zbliżone do prawidłowo funkcjonującego, normalnego środowiska rodzinnego. Staramy się zapewnić odpowiednie warunki mieszkaniowe (wyposażenie pomieszczeń dla dzieci tak, aby przypominały dom), całodzienne wyżywienie, stosownie do potrzeb i wieku wychowanka, zaopatrzenie w odzież, bieliznę oraz inne przedmioty codziennego użytku. Jednakże nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkiego na co zasługują nasze dzieci dlatego ośmielamy się poinformować Darczyńców o naszych potrzebach. Ze względu na wiele pytań ze strony ludzi o "wielkich sercach", którzy chcą wspierać nasze dzieci zamieszczamy informację o naszych konkretnych potrzebach.

Aktualnie ze względu na szybkie zużywanie się mile widziany będzie wszelkiego rodzaju sprzęt małego i dużego agd, sprzęt rtv. W kręgu naszych potrzeb znajdują się także wszelkie środki higieniczne i pielęgnacyjne dla maluchów, a zwłaszcza dla dzieci z alergiami skórnymi. Zawsze z wielką radością przyjmowane przez nas będą środki czystości i higieniczne takie jak: pampersy, chusteczki nawilżane i higieniczne, proszki do prania, płyny do płukania itp.

Oprócz zaspokojenia wszelkich podstawowych potrzeb chcielibyśmy zapewnić naszym dzieciom zaspokojenie potrzeb poznawczych, potrzeby aktywności, rozwoju i w związku z tym ośmielamy się prosić o maty edukacyjne dla naszych niemowląt, artykuły papiernicze dla starszych dzieci, baterie - potocznie zwane paluszkami - do zabawek edukacyjnych.

Naszym marzeniem jest zapewnianie dzieciom uczestnictwa w ciekawych formach aktywnego spędzania wolnego czasu. Chcielibyśmy, aby mogły doświadczać radości z przebywania i swobodnego ruchu na świeżym powietrzu także poza wielkomiejskim zgiełkiem. Ponadto pragnęlibyśmy, by dzięki różnorodnym wyjazdom, wycieczkom mogły zapoznawać się z pięknem naszego regionu i kraju. Bez pomocy finansowej te pragnienia zarówno nasze jak i naszych podopiecznych nie są w stanie się ziścić; z tego powodu poszukujemy osób i instytucji, które chętnie wspomogłyby nas finansowo w tym dziele.

Dzięki życzliwości ludzi możemy poprawiać warunki życia naszych dzieci i sprawiać, że stanie się ono choć trochę szczęśliwsze.

Będziemy wdzięczni za wszelką okazaną nam pomoc