***

grudzień 2015


Wszystkim naszym Przyjaciołom, Sponsorom, Wolontariuszom dziękujemy za okazaną pomoc, wielkie serce i bezgraniczne zaangażowanie. Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2016!

***

październik 2015

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Kierownictwu Domu Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych MOPS przy ul. Rojnej w Łodzi za umożliwienie wyjazdu czwórki naszych maluchów na tygodniową wycieczkę do Zakopanego wraz z pensjonariuszami DDP. Serdecznie dziękujemy Opiekunom naszych maluchów za ich zaangażowanie i okazane serce. Dzieciaki otrzymały coś bezcennego czyli miło spędzony czas w pięknych okolicznościach przyrody i tuziny niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy!

***

wrzesień 2015

Początek jesieni na sportowo

Firma Amcor, która nieustannie wspiera nasze maluchy 26 września 2015 roku zorganizowała turniej piłki siatkowej, z którego dochód został przekazany na rzecz naszego Domu. Drużyny, które brały udział w tym turnieju także przekazały swoje wygrane na rzecz naszych dzieci. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom firmy Amcor, spółce ZET-KRESKA A. Czerepińska i J. Czerepiński, panu Markowi Szałabskiemu, firmie Medicover oraz andel's Hotel. Dziękujemy!

***

wakacje 2015

Łazy, Dąbki, Kurnędz, Małe Ciche...

Nasze Maluchy dzięki zaangażowaniu naszych Dyrekcji, Pracowników, a przede wszystkim SPONSORÓW mogły spędzić upalne lato poza murami domów i poza osiedlowymi skwerami. Starsze dzieci oraz małoletnie matki ze swoimi pociechami lepiły babki z piasku w Łazach i Dąbkach, a potem pojechały przemierzać górskie szlaki. Młodsze dzieci zaprzyjaźniały się z Lasami Sulejowskimi, spacerowały, wdychały świeże powietrze, poznawały przyrodę. Niewątpliwe wszystkie Maluchy doskonale się bawiły, choć na chwilę oderwały się od szarej rzeczywistości, a ich bezcenny uśmiech najlepiej opisuje co przeżyły. Dziękujemy!

***

Ach, co to był za ślub...

W imieniu naszych Maluchów serdecznie dziękujemy Państwu Paulinie i Dawidowi, za zorganizowanie akcji zbierania darów dla naszych dzieci podczas własnego ślubu. Goście zaproszeni na ślub Pani Pauliny i Pana Dawida zamiast kwiatów obdarowali Młodą Parę prezentami dla wychowanków naszych Domów. Życzymy Młodej Parze dużo miłości, szczęścia, zdrowia, wzajemnego zrozumienia i szacunku. Jeszcze raz dziękujemy!

***

czerwiec 2015

Mały remoncik na Lnianej

Pracownicy banku City handlowy zakasali rękawy, wzieli szpachle, pędzle, wkrętarki w dłoń i wyremontowali dwa pokoiki w domu przy ul. Lnianej. Dzieci mogą cieszyć się nowym, pięknym wystrojem rodem z magazynu wnętrzarskiego z funkcjonalnymi, nowymi mebelkami i dodatkami ułatwiającymi zachowanie porządku i ergonomii. W imieniu posiadaczy tych dwóch pokoików serdecznie dziękujemy Pracownikom i Kadrze Zarządzającej banku city handlowy za taki wspaniały prezent dla naszych maluchów. Dziękujemy!

Czas na Piknik!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom, Sponsorom, Wolontariuszom którzy odwiedzili nasze Maluchy w czasie ich święta: Dnia Dziecka za poświęcony czas na zabawę z dziećmi, za wspaniałe prezenty i za dużo, dużo radości. Dziękujemy!

Podziękowania!

Jak co roku firma Rossmann zorganizowała piknik rodzinny "Rossmann - Dzieciom" w łódzkim zoo, zapraszając także nasze maluchy. Piknik odbył się 7 czerwca pod hasłem "Wszystkie Misie nasze są". Podczas pikiniku dzieci mogły spotkać wszystkie słynne Misie z bajek, mogły wziąć udział w zajęciach tanecznych, plastycznych oraz w licznych konkursach z nagrodami. Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

***

maj 2015

Podziękowania!

Kolejny raz dzięki uprzejmości kierownictwa Domu Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych MOPS przy ul. Rojnej w Łodzi czworo naszych wychowanków pojechało na pięciodniową wycieczkę do Władysławowa wraz z pensjonariuszami DDP. Serdecznie pragniemy podziękować koordynatorce akcji Pani Joannie Stasiak za sprawne zorganizowanie wyjazdu. Maluchy wróciły szczęśliwe i pełne samych dobrych wrażeń. Dziękujemy!

***

kwiecień 2015

OSTATNIE CHWILE NA PRZEKAZANIE 1% PODATKU

Gorąco zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku Fundacji Pomagam, która działa na rzecz Dzieci Chorych i Dzieci z Domów Dziecka. Zapraszamy na stronę fundacji, na której jest szczegółowy opis jak można pomóc naszym Maluchom fundacjapomagam.org

***

marzec 2015


***

styczeń 2015

Podsumowanie akcji świątecznej 2014

Styczeń to czas podsumowań, które stanowią wyznacznik dla przyszłych celów i działań. W związku z tym chcielibyśmy w imieniu własnym i naszych Maluchów serdecznie podziękować wszystkim naszym Przyjaciołom, którzy dostrzegli nasze dzieci i ich potrzeby, a co najważniejsze odpowiedzieli na nie. Poświęcając swój bezcenny czas na zabawę z Maluchami, przekazując pieniądze dla Stowarzyszenia "Konik na biegunach", zabawki, ubrania, słodycze i artykuły higieniczne. Te ostatnie niekoniecznie kojarzą się z prezentem gwiazdkowym, ale stanowią o codzienności naszych Maluchów. Nasi Darczyńcy obdarowali nas: 500 opakowaniami chusteczek nawilżanych, 130 opakowaniami płynu do kąpieli, 45 opakowaniami proszku do prania, oraz ogromną ilością pampersów – zawrotną sumą 27 272 sztuk. O ogromie potrzeb naszych wychowanków może świadczyć fakt, że ta niesamowita ilość artykułów chemicznych wystarczy tylko albo aż na około 5 miesięcy. Znaczną część pampersów przekazała nam Fundacja Pomocy Domom Dziecka. Dlatego dziękując z całego serca naszym Przyjaciołom, chcielibyśmy pozostać w ich pamięci i po cichu mysleć, że zawsze możemy na nich liczyć, tak jak nasze Maluchy zawsze liczą, że w Wigilię odwiedzi je Święty Mikołaj, którego worek pełen prezentów co roku sponsoruje firma GlaxoSmithKline. Serdecznie dziękujemy firmom, instytucjom i osobom prywatnym, którzy wspierają nas regularnie (zakładka Wspierają nas ) oraz nowym Darczyńcom:

Nauczycielom i Uczniom łódzkich szkół i przedszkoli, Pracownikom Politechniki Łódzkiej, Pracownikom Lidla, firmie Aspiro, Organizacji Studenckiej ESN UŁ, bankom: Getin Noble Bank, Reifeissen Bank, Nordea Operation Centre, Klubowi Ambasada, firmom: BS Delta, Fundacji Pomocy Domom Dziecka, firmie Xerox Services, bankowi mBank, Fundacji Prospołecznej„Poducha”, Fundacji „Nagietek”, Agencji Rynku Rolnego, Fundacji „Bliżej Szczęścia”, Pani Grażynie Meissner, Państwu K. i A. Brzezińskim, firmom Polpharma, POKLWET-CENTROWET Łask, Styromax Łyszkowice.

Dziękujemy!!!

***

Przekaż 1% podatku

Gorąco zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku Fundacji Pomagam, która działa na rzecz Dzieci Chorych i Dzieci z Domów Dziecka. Zapraszamy na stronę fundacji, na której jest szczegółowy opis jak można pomóc naszym Maluchom fundacjapomagam.org