Aktualności

***

II Charytatywny Bieg UMEDu

Składamy serdeczne podziękowania Rektorowi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Klubowi Uczelnianemu AZS UMEDu za zorganizowanie II Charytatywnego Biegu UMEDu. Dochód z wpisowego przekazany zostanie na potrzeby maluchów z Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi. Wszystkim uczestnikom II Charytatywnego Biegu UMEDu oraz pracownikom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi wyrażamy wdzięczność za troskę o nas, wielkie serce oraz chęć wsparcia naszego domu. Życzymy wszytskim uczestnikom dobrej zabawy a organizatorom- udanej, słonecznej pogody. Moc serdeczności i buziaków od maluchów i wielkie podziękowania od całego zespołu Domu Dziecka dla Małych Dzieci. Do zobaczenia 13 maja 2018r. w Łagiewnikach na II Charytatywnym Biegu UMEDu, dokładne informacje znajdą Państwo na stronie umedbiega.umed.pl

***

Serdecznie dziękujemy

Kierujemy serdeczne podziękowania dla dyrektora i pracowników Radia Vox za działania na rzecz Domu Dziecka dla Małych Dzieci. Za zaangażowanie w upiększanie naszego domu, wyremontowanie sali zabaw i kuchni w mieszkaniu numer 1. Dzięki Wam nasze maluchy mogą spędzać czas z rodzicami w pięknej i wyremontowanej sali i korzystać z odnowionej kuchenki.

Podziękowania kierujemy także dla pracowników Firmy Pathways za zorganizowanie akcji i koordynowanie działań na rzecz Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi, zaangażowanie w upiększanie naszego domu, oraz za wielkie serce, które pozwala spełniać dziecięce marzenia.

Dziękuejmy również pracownikom Firmy TOM TOM za zorganizowanie akcji na rzecz naszych dzieci i przekazanie maluchom wspaniałych prezentów: odzieży, obuwia, wyposażenia i artykułów higienicznych i pielęgnacyjnych.

Serdeczne podziękowania składamy naszym przyjaciołom – wolontariuszom Ani i Sebastianowi a także Jędrkowi i wszystkim, których nie widać ale są z nami, za ich wieloletnie zaangażowanie, za pomoc, za wielkie serce i dobroć, za kolejne działania na rzecz naszych maluchów: fachowe wsparcie podczas remontu kuchni i bawialni, wyremontowanie jadalni i sali małego przedszkola. Wasza obecność i udział w życiu naszego domu jest dla nas nieocenionym dobrem, żadne słowa nie są wystarczające aby wyrazić naszą wdzięczność.

DZIĘKUJEMY

***

Wesołego Alleluja

Wesołych Świąt Wielkanocnych, pokoju ducha, wiary w Boga i w Ludzi.

Umiejętności dostrzegania piękna tego świata i oczywiście wiary w Siebie i swoje możliwości.

***

Serdecznie dziękujemy za akcję facebookową

Serdecznie dziękujemy Wam wszytskim za wielką facebookową akcję, Wasza pomoc przerosła nasze oczekiwania. Dzięki Wam nasi mali podopieczni mają wszystko co potrzebne a nawet dużo, dużo więcej. Bardzo dziękujemy za okazane serce i poświęcony czas. Jesteśmy Wam wdzięczi, że o nas pamiętacie. Okazuje się, że w trudnych chwilach, zawsze możemy spotkać na drodze życzliwych ludzi. Dzięki Wam w obecnej chwili i na najbliższe miesiące mamy wszystko czego nam potrzeba, o kolejnych naszych potrzebach pozwolimy sobie informować na naszej stronie internetowej. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY jesteście wspaniali!

***

Piękny pomysł

Tego jeszcze nie było, Pani Kinga Pastuszczak z okazji urodzin zamiast prezentów dla siebie, postanowiła zrobić zbiórkę pieniędzy dla naszych maluchów. Dzięki wspaniałemu pomysłowi oraz pomocy rodziny i przyjaciół nasze maluchy otrzymały wsparcie finansowe. Pieniądze te zostaną wykorzystane m.in.: na wyjazdy wakacyjne, wycieczki, opiekę specjalistyczną, która pomoże na szybsze zdiagnozowanie problemów dzieci. Z okazji urodzin pracownicy oraz nasi milusińscy składamy serdeczne życzenia.

***

Żonglerka kontatowa

Dnia 07.02.18r. odwiedził nas Pan Igor Chipovsky zajmujący się żonglerką kontaktową. Pan Igor nie przestraszył się panujących u nas infekcji, i pięknie przedstawił naszym maluchom co to jest żonglerka kontaktowa. Dzieci z uwagą przyglądały się wyczynom a następnie same mogły spróbować swoich sił. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i mile spędzone przedpołudnie.

***

Pan Klocek

Dnia 19.01.2018r. zawitał do nas PanKlocek, przyniósł ze sobą lego o jakim nam się nie śniło. Podczas wspólnego czasu zorganizował nam interesujące zabawy i dawał świetne wskazówki co można zrobić z klocków. Czas spędzony z PanemKlockiem był bardzo interesujący, dzieci dopytują kiedy znowu pojawi się wujek Klocek, a my wiemy że już niedługo, jesteśmy ciekawi co teraz dla nas przygotował :)

***

Planetarium

Dnia 16.01.2018r nasze dzieciaki z Małego Przedszkola odwiedziły Planetarium przy ul. Pomorskiej 16a w Łodzi. Poznaliśmy dużo informacji dotyczących gwiazd, kosmosu, ale także mieliśmy możliwość uczestniczyć w zajęciach w eksperymentarium. Byliśmy zachwyceni i na pewno powtórzymy to jeszcze nie raz. Oto krótka fotorelacja z naszej wycieczki.

***

Dziękujemy za prezenty !!!

W imieniu naszych maluchów serdecznie dziękujemy za wszelkie przekazane prezenty. Dzieci zaopatrzone są w piękne ubranka, wspaniałe zabawki, a także masę artykułów higienicznych. Dzięki Wam mamy dużo matriałów do prac plastycznych, a wśród darów znalazły się także ulubione przez naszych maluchów- słodycze. Serdecznie Wami dziękujemy !!!


***

Archiwum 2017

***

Archiwum 2016

***

Archiwum 2015

***

Archiwum 2014

***

Archiwum 2013