Aktualności

***

Żonglerka kontatowa

Dnia 07.02.18r. odwiedził nas Pan Igor Chipovsky zajmujący się żonglerką kontaktową. Pan Igor nie przestraszył się panujących u nas infekcji, i pięknie przedstawił naszym maluchom co to jest żonglerka kontaktowa. Dzieci z uwagą przyglądały się wyczynom a następnie same mogły spróbować swoich sił. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i mile spędzone przedpołudnie.

***

Pan Klocek

Dnia 19.01.2018r. zawitał do nas PanKlocek, przyniósł ze sobą lego o jakim nam się nie śniło. Podczas wspólnego czasu zorganizował nam interesujące zabawy i dawał świetne wskazówki co można zrobić z klocków. Czas spędzony z PanemKlockiem był bardzo interesujący, dzieci dopytują kiedy znowu pojawi się wujek Klocek, a my wiemy że już niedługo, jesteśmy ciekawi co teraz dla nas przygotował :)

***

Planetarium

Dnia 16.01.2018r nasze dzieciaki z Małego Przedszkola odwiedziły Planetarium przy ul. Pomorskiej 16a w Łodzi. Poznaliśmy dużo informacji dotyczących gwiazd, kosmosu, ale także mieliśmy możliwość uczestniczyć w zajęciach w eksperymentarium. Byliśmy zachwyceni i na pewno powtórzymy to jeszcze nie raz. Oto krótka fotorelacja z naszej wycieczki.

***

Dziękujemy za prezenty !!!

W imieniu naszych maluchów serdecznie dziękujemy za wszelkie przekazane prezenty. Dzieci zaopatrzone są w piękne ubranka, wspaniałe zabawki, a także masę artykułów higienicznych. Dzięki Wam mamy dużo matriałów do prac plastycznych, a wśród darów znalazły się także ulubione przez naszych maluchów- słodycze. Serdecznie Wami dziękujemy !!!


***

Archiwum 2017

***

Archiwum 2016

***

Archiwum 2015

***

Archiwum 2014

***

Archiwum 2013